Joga Online

Zapraszam Cię do indywidualnej pracy na macie. Zajęcia w tej formie dają możliwość dostosowania tempa i poziomu trudności do Twoich potrzeb. Możemy koncentrować się na wybranych przez Ciebie problemach czy zagadnieniach, możemy spotykać się w dogodnych dla nas terminach i określać idealny czas trwania zajęć.

Joga indywidualna to znakomite rozwiązanie dla osób, które pragną pracować w spersonalizowany sposób. Wszystko czego potrzebujesz to komputer/tablet z kamerą, dobre łącze internetowe, trochę przestrzeni w miejscu przeznaczonym do praktyki i niezbędny sprzęt – wygodny strój oraz matę do jogi (przydatne będą również klocki i pasek).

Nie musisz patrzeć w ekran i nikogo naśladować. Stajesz na swojej macie i podążasz za moimi komunikatami. Ja prowadzę Twoją praktykę, obserwując cały czas co robisz, korygując Cię i dopasowując metodę i tempo do Twoich potrzeb. Możesz skoncentrować się wyłącznie na sobie, swoim ciele, swoim oddechu, swoich odczuciach… i podążać za moim głosem.

Czas trwania praktyki ustalamy indywidualnie. Zazwyczaj zajęcia trwają około 60/70 minut, ale możemy to modyfikować. Sesję rozpoczynamy koncentracją na oddechu, kończymy relaksacją. Trzon praktyki to głównie praca w asanach, ale jeśli potrzebujesz wyciszenia, oddechu, rozluźnienia lub zależy Ci na pracy z umysłem możemy praktykę wzbogacić o ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne czy medytację.

Zapraszam Cię do wspólnej praktyki. W zaciszu Twojego domu, w intymności, spokoju i pod profesjonalnym okiem 🙂

Asia