Wracamy na salę

Kochani,
Od drugiego tygodnia września wracamy do zajęć na sali w Bibliotece.
Szczegółowy plan znajdziecie w zakładce grafik.


Mam dla Was jogę ogólną we wtorkowy wieczór – dla tych co mogą dopiero późniejszą porą znaleźć chwilę dla siebie;
Zajęcia jogi dynamicznej w czwartki;
Jogę łagodną – zajęcia spokojne, terapeutyczne, dla osób starszych i z problemami zdrowotnymi:
Oraz NOWOŚĆ – Kurs jogi od podstaw !!! 9 zajęć, zamknięta grupa, szczegóły tutaj

Poza zajęciami na sali nadal są w ofercie zajęcia online oraz weekendowe spotkania w plenerze. Szczegóły w grafiku.


W związku z faktem, że działamy nadal w warunkach epidemii na zajęciach będzie obowiązywać kilka nowych zasad:

  • limit osób na zajęciach – aby zachować odstępy 2m między uczestnikami zajęć na salę może wejść 12 osób plus prowadzący.
  • zapisy – proszę o zapisywanie się sms-em na każde zajęcia w okresie danego tygodnia ( nr 501 296 385). Można przyjść bez zapisu, ale jeśli będzie komplet osób na sali to pierwszeństwo mają osoby zapisane.
  • stan zdrowia – na zajęcia przychodzimy zdrowi, przy oznakach infekcji, złym samopoczuciu prosimy o powstrzymanie się od uczestnictwa w zajęciach.
  • własny sprzęt – bardzo proszę o przynoszenie własnych pomocy do jogi – maty, kostek i paska. Istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu szkolnego, ale po zajęciach należy wszystkie pomoce zdezynfekować. Płyny do dezynfekcji będą dostępne na sali.
  • odzież – aby ograniczyć bliski kontakt z drugą osobą bardzo prosimy o przychodzenie w odzieży, w której państwo ćwiczą ( bez konieczności przebierania się w szatni). W razie konieczności zmiany odzieży będzie oczywiście dostępna toaleta. Odzież wierzchnią zostawiamy na dole przy wejściu na wieszakach, buty przy drzwiach do sali. Rzeczy osobiste zabieramy ze sobą na salę.
  • punktualność – prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia, ale nie wcześniej niż 10 minut przed rozpoczęciem. Pilnowanie punktualności pozwoli nam przygotować i przewietrzyć salę przed i po zajęciach
Polub nas na Facebooku 🙂
fb-share-icon