KURS JOGI OD PODSTAW

Zajęcia w zamkniętej grupie – max 10 osób, w której realizujemy ściśle zaplanowany program, pozwalający poznać podstawowe pozycje (asany), techniki oddechowe i relaksacyjne. Zaczynamy od zupełnego początku, nie wymagana jest żadna wcześniejsza praktyka jogi. Nie musisz też dysponować idealną kondycją ani stanem zdrowia – ważny jest entuzjazm i chęć do spotkania i pracy z samym sobą 🙂 Polepszenie samopoczucia, mocne i elastyczne ciało oraz jasny umysł – to cudowne „skutki uboczne” tych regularnych spotkań :))

Kurs odbywa się w kameralnej grupie, co daje możliwość dopasowania tempa i programu do potrzeb uczestników, zapewnia poczucie bezpieczeństwa i umożliwia prowadzącemu indywidualne podejście do ucznia.

Kurs obejmuje 9 zajęć trwających półtorej godziny. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, we wtorki o godz. 17.30. Kurs przeznaczony jest dla zamkniętej grupy, maksymalna ilość – 10 osób.

Startujemy 6 października, kończymy 1 grudnia. Koszt – 250 zł. Wpłata zaliczki (150zł) jest gwarancją miejsca na kursie. Pozostałą kwotę należy wpłacić podczas pierwszych zajęć. Zastrzegamy sobie możliwość przesunięcia daty rozpoczęcia lub odwołania kursu jeśli nie zbierze się odpowiednia ilość osób (min. 7)

Zapisy telefonicznie (501 296 385) lub mailowo przez stronę (zakładka kontakt)

Polub nas na Facebooku 🙂
fb-share-icon